BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

𝐑𝐈𝐗𝐎𝐒 𝐏𝐀𝐑𝐊 𝐁𝐄𝐋𝐄𝐊 𝟓* 𝐀𝐍𝐓𝐀𝐋𝐘𝐀

0
Price
From€1,099
Price
From€1,099
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

350
Detaje

Nxitoni të rezervoni paketën ALL INCLUSIVE në brigjet mbreslënëse të Mesdheut në hotelin me 5* Rixos Park Belek.

Vendndodhja

Hoteli Rixos Park Belek është i lokalizuar në Belek, 1.1 km nga Plazhi Publik Serik Belek. Aeroporti më i afërt është Antalia 29 km nga hoteli, ndërsa Amfiteatri Aspendos është 21 km nga ky i fundit.

Akomodimi

Rixos Park Belek – The Land Of Legends Access përmban akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Ky hotel me 5 yje ofron një klub për fëmijë dhe shërbim në dhomë. Hoteli ka një tarracë dhe një sauna.

Restorantet

People’s ofron një gamë shijesh nga e gjithë bota.

Turquoise Restorant ofron servis për mëngjes, drekë, darkë.

Mermaid restaurant  shërben ushqim të detit të freskët.

The Grill ofron varietete unike mishi.

Lobby bar është një vend i veçantë ku ju mund të pini një shumëllojshmëri të pijeve të nxehta dhe të ftohta dhe të relaksoheni.

Beach Bar ofron shërbim unik bar dhe pije në stinën e verës.

Sport – një vend i shkëlqyer për dashamirësit e sportit për të shijuar pije të veçanta në një atmosferë të ngrohtë.

Veprimtaritë
 • Muzikë/performancë live
 • Park ujor
 • Aerobics
 • Lodra për fëmijë
 • Turne me biçikletë
 • Turet e ecjes
 • Pajisje badminton
 • Sauna
 • Pajisje tenisi
 • Fitnes
 • Masazhe
 • Pishina
 • Spa
 • Hamam
Foto