BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419
BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

𝐌𝐢𝐫𝐚𝐝𝐚 𝐝𝐞𝐥 𝐌𝐚𝐫 𝐊𝐞𝐦𝐞𝐫, 𝐀𝐧𝐭𝐚𝐥𝐲𝐚

0
Price
From€859
Price
From€859
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

451
Detaje

Rezervo pushimet në brigjet ranore të Mirada del Mar, Antalya me paketën ALL INCLUSIVE

Vendndodhja

Hotel Mirada Del Mar në Antalia, është krijuar në një sipërfaqe prej 100.000 m² të gjelbër në Kemer, 1.8 km nga plazhi Göynük, dhe ka një natyrë unike dhe pasuri historike, është 35 km nga qendra e qytetit të Antalias dhe 45 km nga Aeroporti Ndërkombëtar.

Akomodimi

Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në MIRADA DEL MAR HOTEL kanë pamje nga deti.  Akses në pishinat e hotelit dhe kokteje të ndryshme në dispozicion.

Restorantet

Në hotel ofrohen shije të zgjedhura të kuzhinave botërore dhe mund të shijoni vaktet tuaja në “Vista Restaurant” apo “A La Carte Restaurant”. Mbetet në zgjedhjen dhe preferencën tuaj të konsumoni ushqim ndërkombëtar, europian, turk, lokal, aziatik, sushi, hallall ospione dietike vegagne, pa gluten apo pa qumesht. Mund të ndoheni në një ambjent familjar tradicional modern apo romantik sipas dëshirave tuaja.

Veprimtaritë
 • Muzikë/performancë live
 • Park ujor
 • Argëtim në mbrëmje
 • Klubi i fëmijëve
 • Klub nate/DJ
 • Aerobi
 • Paketa spa/wellness
 • Sauna
 • Karaoke
 • Pingpong
 • Masazhe
 • Pishina
 • Gjuajtje me hark
Foto