BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

TRENDY LARA 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€620
Çmimi
Duke filluar nga€620
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

260


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Lara
TRENDY LARA 5*

Vendndodhja:
Trendy Lara eshte I lokalizuar ne zonen Lara 15 km nga aeroporti kryesor ne Antalya, 25 km nga qendra e qytetit te Antalyas dhe 450 nga deti

Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash : 152 dhoma Standart me pamje nga kopshti, 51 dhoma Standard me pamje ansore nga deti, 67 dhoma standarte me pamje nga deti, 152 dhoma superior me pamje nga kopshti, 51 dhoma superior me pamje anesore nga deti, 66 dhoma superior me pamje nga deti ku te gjitha dhomat kane nje siperfaqe prej 36 m2. Hoteli ka gjithashtu dhoma Familjare me pamje si nga deti ashtu edhe nga kopshti me siperfaqe prej 55 m2. Hoteli ka 26 Gerden Suite dhe 10 Vila. Dhomat jane te arreduara ne menyre mjaft komode dhe ta paisura me: Mini Bar, TV, Divan, ajer te kondicionuar, kasaforte dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.

Bare & Restaurante:
Ne restorantin kryesor ju mund te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Patisserie ku ju mund te shijoni embelsira te shumellojshme duke I shoqeruar me kafe apo caj. World Cuisine ku ju mund te shijoni shume llojshmerine gatimesh, Kuzhinen nderkombetare duke filluar nga ajo Aziatike, e Lindjes se Larget apo Amerikes Jugore. Greek Taverna kun en tingujt e muzikes mund te shijoni gatimet tradicionale Greke apo pije te ndryshme. Italian Restaurant ku mund te shijoni gatimet tradicionale Italiane duke filluar nga Pica, Spageti e shume gatime te tjera. SteakHouse And Far East Cuisine keni mundesi te shijoni gatimet e Kuzhines se Lindjes se Larget ne nje atmosphere mistike duke e shoqeruar me nje gote vere. Gjithashtu ne hotel jane edhe Snack Bar, Food Court dhe Bistro Bar.

Facilitete:
Hoteli organizon aktivitete te gjate dites si: Gjimnastike ne mengjes, Kurse Kercimi, Lojra Inteligjence, Aerobi, Ping-Pong, Volejboll ne Plazh, Lojra ne Pishine, Lojra me Shigjeta. Aktivitete ne darke:  Show Kercimesh, Music Show, Muzik Live nje here ne jave. Aktivitete Sportive: Tennis, Qender Fitnesi. Mini Club per femije nga 4-12 vjec : Animacione, Mini Basketball,  Kuklla, Table Games, Bowling. Hoteli ka qender Spa & Wellnes: Hamman, Sauna, Steam Bath, Jakuzzi dhe me pagese: Capsule Treatment, Masazhe, Kujdes per lekuren dhe fytyren dhe dhome relaksuese. Sherbime te tjera te ofruara nga hoteli jane Wifi, Kasaforte, Aktivitete sportive dhe sherbime me pagese: Sherbim ne dhome 24 ore, Lengje te fresketa, Telefon, Fax, Printer, mail, Masazhe dhe trajtime Spa, Water sports, Makina me qera, Bilardo, Bowling, Sherbim lavanderie, Doktor, Hairdreser, Butik, Market, Fotograf, Dado.

SHERBIMET E HOTELIT

Sherbimet e perfshira

 • Table Tennis
 • Fitness Center
 • Darts
 • Basketball
 • Step
 • Mesime danci
 • Turkish Bath
 • Internet Wireless
 • Music Live
 • Air Condition
 • Sauna
 • Beach Volleyball
 • Animation Team
 • Mini Bar
 • Restaurant
 • Snack Bar
 • Beach Hotel
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Night Show
 • Hair dryer
 • Bar
 • Tennis Court
 • SPA
 • Turkish Night

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Safe box
 • Telephone
 • Conference Hall
 • Jacuzzi
 • Water Sports
 • Bowling
 • Body Treatment
 • Face Treatment
 • Beauty Center
 • Laundry Service
 • Villa
 • Billiard
 • 24H Doctor
 • Rent a Car
 • Dry-cleaning
 • Room Service
 • Fax
 • Baby-sitting
 • Market
 • Wellnes center
 • Massage Center
Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE
 • Vaktet:
  Restorantin Kryesor: Mengjesi              07:00 – 11:00
  Bistro Mengjes I Vone                         10:00 – 11:00
  Food Corners – Snack                         11:00 – 12:30
  Bistro A La Carte                                 11:00 – 12:00
  Patiserie – Kafe & Embelsira                 12:00 – 00:00
  Food Corner – Hamburger/Pica             12:30 – 14:00
  Ana Restaurant – Darka Buffe              19:00 – 21:30
  World Cuisine – A La Carte                  19:00 – 23:00
  Italian Cuisine – A La Carte                 19:00 – 23:00
  Steakhouse – A La Carte                     19:00 – 23:00
  Greek Restaurant – A La carte             19:00 – 23:00
  Far East Restaurant – A La Carte         19:00 – 23:00
  Bistro – Midnight – Snack                    23:30 – 03:00
  Bistro – Mengjes I vone – Snack          03:00 – 07:00

Restaorantet A La carte mund te perdoren vetem nje here gjate qendrimit tuaj me rezervimim paraprak.

 • Pijet:
 • Beach Bar     10:00 – 18:00
  Pool Bar         10:00 – 22:00
  Lobby Bar       24 Ore
  Corner Bar     10:00 – 17:30
  Relax Bar       10:00 – 18:00
  Snack Bar       10:00 – 01:00
  Bistro Bar        14:30 – 03:00
  Sports Bar       17:00 – 00:00
  Vitamin Bar     10:00 – 18:00

 

 • Pishinat:
 • Pishina Kryesore                                  08:00 – 19:00
  Villa Pool                                             08:00 – 19:00
  Decorative Pool                                   08:00 – 19:00
  Seawater Pool                                      08:00 – 19:00
  Children Pool with Waterslides               08:00 – 19:00
  Indoor Pool                                          09:00 – 19:00
  Aqua Park                                           08:00 – 19:00