BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Nga€675
Çmimi
Nga€675
Rezervo
Dërgo Kërkesë
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
* Ju lutemi zgjidhni të gjitha fushat e kërkuara për të vazhduar në hapin tjetër.
* You can select maximum 0 persons per each room.

Vazhdoni të rezervoni

Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

21

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.05.2018
Tirane
Kemer
Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit, dhe gjendet ne vije te pare me detin. Plazhi eshte i perbere me rere dhe guralece
Akomodimi:
Hoteli ka ne total 406 Dhoma te shperndara ne 45 ndertesa 2-3 kateshe. Ato jane te pajisura me ballkon, Tv Lcd, Tualet me tharese flokesh dhe facilitetet e tjera te nevojshme
Restorante dhe Bare:
Ne hotel gjenden 5 Restorante dhe 9 bare
Main Restaurant – ne te cilin keni mundesi te shijoni mengjesin dreken dhe darken ne variantin buffe e hapur
Turkish Restaurant A la Carte – ku keni mundesi te shijoni gatime tipike turke
Italian Restaurant A la Carte – ne te cilin serviren specialitete te kuzhines italiane
Fish Restaurant A la Carte – mund te shijoni prodhime te fresketa te detit
Chinese Restaruante – ofrohen gatime te kuzhines kineze
Ne baret e hotelit mund te shijoni pafundesi te pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike
Disco Bar – me muzike te perzgjdhur dhe Dj profesioniste
Facilitete:
Pishine te jashtme, Waterpark per te rritur dhe femije, Fushe tenisi dhe basketbolli, miniclub per femije, Gjimnastike, Aerobi, Step, Volejboll, Boccia, Archery, Darts, Ping-pong, Fitness, Banjo Turke, Banjo me Avull, Sauna, Wi-fi ( Lobby area ), Animacione
Extra Pagese:
Fresh Fruit Juice, Energy Drink, Pije te importuara, Sportet ujore private, Internet cafe dhe Computer Games, Bilardo, SPA Masazh, Salloni i bukurise, Doktor, Lavanderi, Telefon, Fax, Fotokopje, Sallat per Konferenca

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Mini Club
 • Outdoor Pool
 • Disco
 • Darts
 • Archery
 • Beach Hotel
 • Bar
 • Exchange
 • Water Slides
 • Tennis Court
 • Mini Bar
 • Playground
 • Parking
 • Steam Room
 • Credit Card
 • Gift Shop
 • Turkish Bath
 • Volleyball
 • Animation Team
 • Gymnastic
 • Table Tennis
 • Beach Volleyball
 • Chaise Longue
 • Private Beach
 • Security
 • Basketball
 • Fitness Center
 • Kids Club
 • Restaurant
 • Healthy Equipment
 • Sauna
 • Internet Wireless
 • Safe box
 • Lifeguard
 • Pool
 • Boccia
 • Aerobic
 • Beauty Center
 • Baby-sitting
 • Step
Sherbimet me extra pagese
 • Conference Hall
 • Water Sports
 • Doctor
 • Fax
 • Billiard
 • Massage Center
 • Dry-cleaning
 • Photocopy
 • Business Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Internet Cafe
 • Laundry Service
 • SPA
 • Room Service
 • Telephone
 • Koncepti i Hotelit
  ULTRA ALL INCLUSIVE
  Ushqime dhe pije :

  Mengjes buffe 07:00-10:00 Restorant kryesor

  Mengjes I vone 10:00-11:00 Restorant kryesor

  Dreke buffe 12:30-14:30 Restorant kryesor

  Darke buffe 19:00-21:30 Restorant kryesor

  Snack vone 23:00-02:30 Restorant kryesor

  Ne restorantet A’la Carte rezervimi kushton 10 Euro

 • Bare :Lobby bar 24 ore I hapurPool bar 10:00-24:00Beach bar 10:00-18:00Disko bar 23:00-02:00Sun Set bar 16:30-24:00Sport bar 10:00-17:00

  Aqua bar 10:00-17:00

  Vitamin bar 10:00-20:00

 • Aktivitete dhe sherbime :Gjimnastik, aerobi, step, water gym, volleyball, boccia ball, archery, darts, basketball,mini football, mini golf, tenis, ping-pong, water slides, qender fitness, banjo turke,dhome me avull, sauna, animacione, music live, mini bar (uje, birre, dhe lengje frutash,)
 • Me pagese :Te gjitha sported ujore, internet café, bilardo, masazhe, sallon bukurie, qender spa, sherbim mjekesor,sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, telefon, fax, fotokopje, babysitting,