BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€675
Çmimi
Duke filluar nga€675
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

428


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Kemer

Vendndodhja

Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit, dhe gjendet ne vije te pare me detin. Plazhi eshte i perbere me rere dhe guralece

Akomodimi

Hoteli ka ne total 406 Dhoma te shperndara ne 45 ndertesa 2-3 kateshe. Ato jane te pajisura me ballkon, Tv Lcd, Tualet me tharese flokesh dhe facilitetet e tjera te nevojshme

Restorante dhe Bare

Ne hotel gjenden 5 Restorante dhe 9 bare

Main Restaurant – ne te cilin keni mundesi te shijoni mengjesin dreken dhe darken ne variantin buffe e hapur
Turkish Restaurant A la Carte – ku keni mundesi te shijoni gatime tipike turke
Italian Restaurant A la Carte – ne te cilin serviren specialitete te kuzhines italiane
Fish Restaurant A la Carte – mund te shijoni prodhime te fresketa te detit
Chinese Restaurant – ofrohen gatime te kuzhines kineze

Ne baret e hotelit mund te shijoni pafundesi te pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike

Disco Bar – me muzike te perzgjdhur dhe Dj profesioniste

Facilitete

Pishine te jashtme, Waterpark per te rritur dhe femije, Fushe tenisi dhe basketbolli, miniclub per femije, Gjimnastike, Aerobi, Step, Volejboll, Boccia, Archery, Darts, Ping-pong, Fitness, Banjo Turke, Banjo me Avull, Sauna, Wi-fi ( Lobby area ), Animacione

Extra Pagese

Fresh Fruit Juice, Energy Drink, Pije te importuara, Sportet ujore private, Internet cafe dhe Computer Games, Bilardo, SPA Masazh, Salloni i bukurise, Doktor, Lavanderi, Telefon, Fax, Fotokopje, Sallat per Konferenca

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Air Condition
 • Mini Club
 • Outdoor Pool
 • Disco
 • Darts
 • Archery
 • Beach Hotel
 • Bar
 • Exchange
 • Water Slides
 • Tennis Court
 • Mini Bar
 • Playground
 • Parking
 • Steam Room
 • Credit Card
 • Gift Shop
 • Turkish Bath
 • Volleyball
 • Animation Team
 • Gymnastic
 • Table Tennis
 • Beach Volleyball
 • Chaise Longue
 • Private Beach
 • Security
 • Basketball
 • Fitness Center
 • Kids Club
 • Restaurant
 • Healthy Equipment
 • Sauna
 • Internet Wireless
 • Safe box
 • Lifeguard
 • Pool
 • Boccia
 • Aerobic
 • Beauty Center
 • Baby-sitting
 • Step

Sherbimet me extra pagese

 • Conference Hall
 • Water Sports
 • Doctor
 • Fax
 • Billiard
 • Massage Center
 • Dry-cleaning
 • Photocopy
 • Business Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Internet Cafe
 • Laundry Service
 • SPA
 • Room Service
 • Telephone

Koncepti i Hotelit: ULTRA ALL INCLUSIVE

Ushqime dhe pije

 • Mengjes buffe 07:00-10:00 Restorant kryesor
 • Mengjes I vone 10:00-11:00 Restorant kryesor
 • Dreke buffe 12:30-14:30 Restorant kryesor
 • Darke buffe 19:00-21:30 Restorant kryesor
 • Snack vone 23:00-02:30 Restorant kryesor

Ne restorantet A’la Carte rezervimi kushton 10 Euro
Bare: Lobby bar 24 ore I hapurPool bar 10:00-24:00Beach bar 10:00-18:00Disko bar 23:00-02:00Sun Set bar 16:30-24:00Sport bar 10:00-17:00Aqua bar 10:00-17:00Vitamin bar 10:00-20:00

Aktivitete dhe sherbime

Gjimnastik, aerobi, step, water gym, volleyball, boccia ball, archery, darts, basketball,mini football, mini golf, tenis, ping-pong, water slides, qender fitness, banjo turke,dhome me avull, sauna, animacione, music live, mini bar (uje, birre, dhe lengje frutash)

Me pagese

Te gjitha sported ujore, internet café, bilardo, masazhe, sallon bukurie, qender spa, sherbim mjekesor,sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, telefon, fax, fotokopje, babysitting