BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

SENTIDO LETOONIA GOLF RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€595
Çmimi
Duke filluar nga€595
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

260


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
SENTIDO LETOONIA GOLF RESORT 5*

Vendndodhja:

Hotel  Letoonia shtrihet ne vije te pare me detin vetem 45 km larg qytetit te Antalyas, 35 km larg aeroportit dhe 5 km nga qyteti i Belekut
 
Rreth hotelit:
Hoteli ofron gjithsej  482 dhoma dhe 1000 krevate, nga te cilat ne godinen qendrore jane  223 jane dhoma standarte, 22 dhoma te nashkangjitura, 16 suita, kurse ne bungalow jane 149 dhoma standarte, 14 dhoma familjare dhe 55 doma anekse
 
Informacion per dhomat:
Te gjitha dhomat jane te paisuara me  TV, ajer te kondicionuar, telefon me dalje direkte, tualet, mini bar, kasaforte, ballkon si dhe satelit.
 
Aktivitete:
Hoteli ofron pishine  prej 2400 m2 me 2 rreshqitese, 2 pishina relax me nga 200 m2 , pishine per femije. Cadrat dhe shezllonet jane pa pagese, banjo turke, Sauna, Masazh, jaccuzi, fitness, kend lojrash per femije, disko, fusha tenisi, bilardo, basketboll, mini golf.
 
Per femijet:
Club per femije , kend lojrash, restorant special, pishine, mini aquapark
 
Restorante dhe bare:
1 restorant qendror , 3 a la carte restorante me kuzhine ( Turke , aziatike , peshku) , Pool Bar, Cosy Bar, Atrium Bar, Beach Bar, Vitamin Bar, Disco Bar dhe Tea Bar.

Sherbime dhe aktikivitete me pagese:
Pijet e importuara, telefon, fax, qender tregtare, doctor, masazh. Bowling, internet, lavanteri, bilardo, fushat e tenisit kur ndizen dritat.
SHERBIMET E HOTELIT
Sherbimet e perfshira
 • Basketball
 • Mini Football
 • Billiard
 • Beach Volleyball
 • Mini Club
 • Step
 • Aerobic
 • Tennis Court
 • Chaise Longue
 • Surfing
 • Jacuzzi
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • Sand Beach
 • Beach Hotel
 • Kids Club
 • Darts
 • Indoor Pool
 • Exchange
 • Restaurant
 • Table Tennis
 • Turkish Bath
 • Lifeguard
 • Snack Bar
 • TV Saloon
 • Gymnastic
 • Parking
 • Pool
 • Air Condition
 • Animation Team
 • Kids Pool
 • Market
 • Sauna
 • Security
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Squash
Sherbimet me extra pagese
 • Photocopy
 • Water Sports
 • Telephone
 • Sport Equipment
 • Doctor
 • 24H Doctor
 • Internet Cafe
 • Massage Center
 • Room Service
 • Laundry Service
Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE
Vaktet / Restorant kryesor:
Mengjesi
Mengjes i vone
Dreke
Darke
Restorantet a’la carte:
Riverside Restorant gatime peshku
Kebabci Restorant kuzhine turke
Restorant aziatik kuzhine e lindjes se larget
Dreke Mediterranean a’la carte
Dreke ne plazh a’la carte
*Per te darkuar ne keto restorante nevojitet rezervim dhe pagese ekstra 10 EUR per person.
*Per te drekuar ne dy restorantet e fundit nuk ka nevoje per rezervim dhe as per pagese ekstra.
Pijet:
Pool Bar, Cosy Bar, Atrium Bar, Garden Bar, Beach Bar, Vitamin Bar, Disco Bar, Tea Bar
Sherbime Snack
Gozleme House
Beach Snack Restorant
Facilitete dhe aktivitete te tjera:
Leksione golfi, Mini golf, Fusha tenisi, Leksione tenisi, Aerobi, Gjimnastike
Joga, Basketboll, Mini Futboll, Voljeboll ne plazh, Badminton, ping-pong,
Dart, Boccia, Archery, Gjimnastike ne uje,Rreshkitese, bilardo, qender fitnes,
Katamaran, serf, Mini Klub, Wi-Fi, Sauna, Banje turke
Jacuzzi, Dhome me avull, Pishine e mbyllur, minibari mbushet cdo dite.