BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

SEA WORLD RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€529
Çmimi
Duke filluar nga€529
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

193


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Side

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 70 km larg aeroportit, 10 km larg Manavgat dhe 15 km larg qendres se qytetit.

Akomodimi :

Hoteli ka ne total 426 dhoma standarte, 90 dhoma familjare, 6 suita dhe 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara. Te gjitha dhomat jane te kufizuara me ajer te kondicionuar, ballkon, telefon, televizor satelitore, kasaforte (me pagese), minibar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem,

Bare dhe restorante :

Hoteli ofron sherbik buffe me nje menu te perzgjedhur tradicionale dhe nderkombetare ne restoranin kryesor dhe ne restorantet a la carte si psh : Turkish a la carte, Italian a la carte, dhe Asia a la carte.

Bare : lobby bar, pool bar, street bar, snack bar, disko bar,

Facilitete :

Hoteli ofron keto sherbime : pishine te jashtme dhe te brendshme per te rritur dhe femije, aquapark, fushe lojerash per femije, miniclub, animacione, qender fitness, aktivitete te ndryshme ditore, sporte ujore, ping-pong, tennis, archery, boccia, darts, aerobi, volleyball, water polo, minifootball, salle lojerash, bilardo, internet, qender spa, masazhe, sauna, dhome me avull, staf professional,

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Mini Club
 • Volleyball
 • Steam Room
 • Chaise Longue
 • Video
 • Staf multilingual
 • Mini Football
 • Playground
 • Safe box
 • Water Polo
 • Aquapark
 • Archery
 • Billiard
 • Wellnes center
 • Fitness Center
 • Gymnastic
 • Nurse
 • Air Condition
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Sand Beach
 • Security
 • Bar
 • Clinic
 • Market
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • Room Service
 • Animation Team
 • Disco
 • Kids Pool
 • Lifeguard
 • Sauna
 • Snack Bar
 • Indoor Pool
 • Exchange
 • Darts
 • Parking
 • Turkish Bath
 • Healthy Equipment
 • Jacuzzi
 • Tennis Court
 • Beach Hotel
 • Pool
 • Restaurant
 • Table Tennis
 • Water Sports

Sherbimet me extra pagese

 • Diving
 • Internet Cafe
 • Massage Center
 • Telephone
 • Doctor
 • Game Room
 • Hair Dressing Saloon
 • Fax
 • Photocopy
 • 24H Doctor
 • Laundry Service
 • Body Treatment
 • Beauty Center
 • Koncepti i Hotelit: ULTRA ALL INCLUSIVE

  Ushqime dhe pije :

  Mengjes            07:00 – 10:00

  Mengjes I vone 10:00 – 10:30

  Dreke    12:30 – 14:00

  Food Street      12:30 –15:00

  Darke    18:30 –21:30

  Midnight Snack 23:30 – 24:00

  Aktivitete dhe sherbime :

  Kokteil per mireseardhje, internet wireless ne lobby,

  cadra dhe shezllone, qender fitness, tenis, volleyball,

  ping-pong, darts, boccia, archery, aerobi, gjimnastik,

  banjo turke, sauna, banjo me avull, music live

  dhe mbremje show,

  Per femije :

  Miniclub (4-12 vjec), fushe lojerash per femije, miniclub, buffe per femije,

  Me pagese :

  Telefon, fax, kasaforte, sallon bukurie, sherbim lavaderie dhe pastrim kimik,

  sherbim mjeksor, makine me qera, babysitting,