BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

RAYMAR HOTEL 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€459
Çmimi
Duke filluar nga€459
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

227


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Side

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ne afersi te Manavgat aty ku lumi Alara bashkohet me dertin Mesdhe. Eshte 50 km larg aeroportit ne Antalya dhe 90 km larg qendres se Antalyas.
Akomodimi :

Hoteli ka ne total 266 dhoma te shpendara ne 9 kate te ndertese. Dhomat jane komode dhe te kompletuara me ajer te kondicionuar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh, televizor satelitore, telefon, internet, kasaforte, minibar,

Bare dhe restorante :

Hoteli ofron sherbim ultra all inclusive. Restoranti kryesor ka ambjent te jashtme dhe te brendshem ofron sherbim buffe , menu nderkombetare dhe tradicionale turke,

A la carte restorant ofrojne menu turke – ottoman, meksikane, dhe prodhime deti.

Facilitete :

Hoteli ofron keto sherbime : qender fitness, mini football, basketball, volleyball, fushe tenisi, animacione, mini club, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, sauna, qender spa, masazhe, mbremje show dhe musik live, disko, salle per konferenca,

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Air Condition
 • Parking
 • Security
 • Music Live
 • Private Beach
 • Internet
 • Fitness Center
 • Restaurant
 • Safe box
 • Animation Team
 • Disco
 • Kids Club
 • Snack Bar
 • Outdoor Pool
 • Turkish Bath
 • Beach Volleyball
 • Chaise Longue
 • Video
 • Indoor Pool
 • Kids Pool
 • Basketball
 • Mini Football
 • Wellnes center
 • Jacuzzi
 • Tennis Court
 • Aerobic
 • Night Show

Sherbimet me extra pagese

 • Telephone
 • Baby Sitter
 • 24H Doctor
 • Room Service
 • Fax
 • Face Treatment
 • Game Room
 • Photocopy
 • Massage Center
 • Conference Hall
 • Doctor
 • Laundry Service
 • Body Treatment
 • Dry-cleaning
 • Koncepti i Hotelit

  ULTRA ALL INCLUSIVE

  Vaktet:
  Mengjesi – 07:00 – 10:00 – Ne Restorantin Kryesor
  Mengjes I Vone – 10:00 – 11:00 – Ne Restorantin Kryesor
  Snack – 12:00 – 17:00 – Snack Bar
  Dreka – 12:30 – 14:00 – Ne Restorantin Kryesor
  Embelsira – 16:30 – 23:00 – Patiserri
  Darka – 19:00 – 21:00 – Ne Restorantin Kryesor
  Soup ne Mesnate – 23:30 – 24:00 – Ne Restorantin Kryesor

  Restorantet A La Carte – 19:00 – 21:30

  – Kuzhine Ottomane
  – Kuzhine Meksikane
  – Prodhimet e Detit
  *Restorantet A La Carte jane falas nje here per qendrime me min 7 nete, per me pak se 7 nete ato jane me ekstra pagese 10 Euro pp.

  Pijet:
  Vitamin Bar – 10:00 – 19:00 – Lengje te Frekta te Frutave
  Snack Bar – 12:00 – 17:00 – Pijet Vendase
  Lobby Bar – 10:00 – 24:00 – Pije Vendase dhe te importuara
  Disco Bar – 23:00 – 02:00 – Pije Vendase dhe te importuara
  Pool Bar – 24 ore – Pije Vendase dhe te importuara/pijet vendase mbas ores 01:00
  Patisseria – 16:30 – 23:00 – Embelsira dhe pije te ngrohta
  Mini Bar qe mbushet cdo dite me pije freskuese

  Aktivitete:

  Pa Pagese Me Pagese
  Banjo Turke, Sauna, Pishine e Brenshme Parukeri, Qender per Shopping, SPA
  Kasaforte, Wirless Masazhe, Peeling
  Minibar, Lengje Frutash dhe Uje Doktor, Sherbim Lavanderie dhe Hekurosje
  Fushe Tennisi, Qender Fitnesi Internet Café, Jacuzzi
  Darts, Aerobi, Water Ball Sherbim ne dhome
  Volleyball ne Plazh, Basketball Dhoma me Lojra, Bilardo, Futboll ne Tavoline
  Kalceto, Ping – Pong, Mini Golf Sportet ujore

  Banjo Turke – 08:00 – 19:30
  Sauna – 08:00 – 19:30
  Jacuzzi – 08:00 – 19:30 me ekstra pagese
  Pishine e Brenshme – 08:00 – 19:30
  Qender Fitnesi – 08:00 – 19:30

  Sherbimet qe nuk perfshihen ne Koncept:
  Telefon, Fax, Bilardo, Lojrat Kompjuterike, Qendra e Argetimeve, Internet Café
  Fushat me drita, Sportet ujore, Qendra Bukurie, Masazhe
  Pijet e Rendesishme si Shampanja, Verat, Liqueurs, Cognac, Whisky, Lengjet e Freskta te Frutave
  Pijet Alkolike nuk perfshihen ne Koncept
  Pijet e Rendesishme ne Restorantet A La Carte jane me pagese ekstra
  Sherbim ne Dhome
  Pijet e rendesishme jane me pages nga ora 00:00 – 10:00