BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Pink Floyd’s Roger Waters LIVE

(0 Vlerëime)
Çmimi
Nga€229
Çmimi
Nga€229
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

97
3 ditor
Periudha: 4 May 2018
Tirane
Sofje

VETEM PER 229 EUR PER PERSON

Union Travel ofron:

– Bileten e Koncertit Front Stage ne Arena Armeec
– Akomodim per 2 nete ne hotel 3* ne dhome dyshe me mengjes.
– Shtese 40 eur per person akomodim ne hotel me 4*
– Tour panoramik i qytetit me guide lokale (per grup mbi 10 veta)
– Transporti opsional 70 euro per grupe 15 veta

3 Maj 2018 : Nisje e lire, sipas zgjedhjes se klientit. Mberritja ne Sofje dhe akomodim ne hotel. Darka e lire

4 Maj 2018. Mengjesi ne hotel. Tour panoramik i qytetit i shoqeruar nga nje guide lokale. Sofia eshte nje kombinim perfekt i te vjetres antike me entuziasmin e se rese moderne. Turi do te jete ne kembe dhe do te perfshije: Kishen e Shen Sofise, Katedralen e Shen Aleksandrit, Kishen Ruse, Galerine Kombetare te Arteve, Teatrin Kombetar, Xhamine e qytetit. Pasditja eshte e lire ne dispozicionin tuaj.

Ne mbremje ora 20:00,  Koncerti LIVE i legjendes se Pink Floyd – Roger Waters
ne Arena Amaeec.  Kthimi ne hotel pas koncertit.

5 Maj 2018  Mengjesi ne Hotel. kthim per ne Tirane sipas deshires suaj.

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Ushqimi dhe /ose pijet (pervec mengjesit).
  • Shpezimet personale
  • Siguracioni i shendetit
  • Gjithcka qe nuk eshte permendur me lart

SHENIM: Kushte te pergjithshme
1- Cmimet jane te bazuara ne kostot e momentit
2- Biletat e koncertit jane te pakthyeshme