BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€690
Çmimi
Duke filluar nga€690
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

390


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Kemer

Vendndodhja :
Resorti ndodhet prane bregdetit, ka nje siperfaqe prej 152.000 m?. Ka plazhin e tij privat me nje gjatesi prej 900 meter. Resorti eshte 26 km larg Antalyas 16 km larg Kemerit dhe 36 km larg aeroportit nderkombetar te Antalyas.

Akomodimi :
Resorti ka ne total 501 dhoma komode , me nje aredim bashkekohor. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, telvizor, telefon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon ose verande. Villat dhe suitat kane pishine private.

Bare dhe restorante :
Restoranti kryesor ofron sherbim buffe gjate gjithe dites, ka ambjent te jashtem (me nje kapacitet prej 500 persona) dhe ambjent jashte (me nje kapacitet prej 700 persona)
Bare : snack bar, pool bar, beach bar, lobby bar, aqua bar, nectar bar,

Facilitete :
Hoteli ofron keto sherbime : sallon bukurie, qender tregtare, masazhe, sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, internet corner dhe wifi, makine me qera, babysitter, banjo turke, sauna, bowling, bilardo, pinball, jet ski, banana, parasailing, ringo, canoe, surfing, wind surf, catamaran, 3 fusha tenisi, boccia, darts, aerobi, stretching, water polo, basketball, volleyball, ping-pong, animacione, mbremje show dhe music live, disko,

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira:

Mini Bar
Snack Bar
Basketball
Fax
Mini Club
Parking
Restaurant
Sauna
Darts
Aquarobic
Private Beach
Security
Volleyball
Billiard
Air Condition
Animation Team
Kids Pool
Tennis Court
Water Polo
Bar
Outdoor Pool
Fitness Center
Table Tennis
Mini Disco
Steam Room
Night Show
Jacuzzi
Water Slides
Water Sports
SPA
Internet
Safe box
Building
Sand Beach
Football
Music Live
Water Ski
Kids Club
Wellnes center
Chaise Longue
Playground

Sherbimet me extra pagese

Telephone
Dry-cleaning
Baby Sitter
Beauty Center
Diving Scuba
Shopping Centre
24H Doctor
Doctor
Laundry Service
Massage Center
Game Room
Beach Volleyball
Face Treatment
Business Center
Bowling
Canoe
Windsurf
Diving
Photocopy
Room Service
Hair Dressing Saloon
Catamaran
Water Sports Motorized

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE

Bordi Ultra all inclusive perfshin:
Te perfshira:
Tenis court, fitness center, boccia, dart, aerobi, aqua aerobi, beach
volleyball, basketball, tabletennis, banjot turke, steam room , sauna,
jet shower, ndenjese per bebe, parkim I jashtem, kasaforte dixhitale,
pillow menu, shesllone, cadra dhe peshqire plazhi dhe ne pishine, wifi.

Me pagese:
Qendra e lojrave, mesime tennis, jet ski, banana boat, parasailing,
ringo, canoeing, pedalo, surfing, windsurfing, hairdresser, shopping
center, Spa(masazhe dhe pilling), doctor, lavanderi dhe tharese rrobash,
internet corner, makina me qera, babysitter, beach pavilion.
50% zbritje per femijet nen 7 vjec per rezervim ne Ala carte restorant
Shampanje e importuar, cave wine, dhe disa pije luxury :liker, konjak, uiski.

Oret           Ushqime dhe pije        Vendi
07.00 – 10.00  Mengjesi, BUFFET-SAMSARA MAIN RESTAURANT
10.00 – 11.00  Mengjesi i vone,CONTINENT -SAMSARA MAIN RESTAURANT
10.00 – 18.00  ICE CREAM                -POOL BAR
10.00 – 22.00  CAKE,COOKIE & ICE CREAMPATISSERIE
12.00 – 14.00  Dreka per femije (CHILDREN BUFFET)  – CRISPY MINI CLUB
12:00 –  17:00  GOZLEME                  -GOZLEME PAVILION
12.30 – 17:00 SNACK SERVICE          – POOL BAR
12.00 – 16.00   FOOD COURT              -AQUA SNACK BAR
12.30 – 14.30   Dreka,BUFFET        -SAMSARA MAIN RESTAURANT
19.00 – 21.00  Darka, BUFFET        -SAMSARA MAIN RESTAURANT
08.30 – 11.00   Mengjesi VIP        – me pagese
19.00 – 22.00  EL PARADOR MEXICAN CUISINE- pagese (me rezervim 100 PAX)
19.00 – 22.00  MERMAID SEAFOOD  CUISINE      – pagese (me rezervim 60 PAX)
19.00 – 22.00  LA SERENATA MEDITERRANEAN CUISENE- me pagese (me rezervim 80 PAX)
19.00 – 22.00  WELLDONE STEAK HOUSE  – me pagese (me rezervim 140 PAX)
19.00 – 22.00  BOSPHORUS OTTOMAN CUISINE – me pagese (me rezervim 60 PAX)
19.00 – 22.00  GINGER FAR EAST CUISINE  – me pagese(me rezervim 60 PAX)
19.00 – 22.00  TEPPANYAKI                – me pagese(me rezervim 16 PAX
19.00 – 22.00  PRAVDA RUSSIAN CUISINE  – me pagese(me rezervim 60 PAX)
24 Ore          BISTRO A LA CARTE SERVICE  -VERANDA BISTRO RESTAURANT