BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

NASHIRA RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€552
Çmimi
Duke filluar nga€552
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

237


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Side
NASHIRA RESORT 5*
Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side – Manavgat, 70 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. Ka plazhin e tij privat prej rere.

Akomodimi
Hoteli ka ne perberje 466 dhoma, 1460 shtreter dhe 6 ashensore.
Ato jane te pajisura me te gjithe orendite moderne dhe luksoze, Ajer te kondicionuar me kontroll qendor, Tharese flokesh, Tv me kanale satelitore dhe muzikore, Telefon me lidhje direkte, Mini bar, Kasaforte sigurie, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.
 
Restorantet dhe baret:
Nashira Restaurant – restoranti kryesor me menu Buffet te hapur, ne te cilin keni mundesi te shijoni mengjezin dreken dhe darken.
Asia Kitchen – restorant A la Carte, ne te cilin mund te shijoni te gjitha specialitetet e kuzinave Aziatike.
Italian Kitchen – restorant A la Carte me ushqime speciale te kuzhines Italiane.
Sea Food Restaurant – menu A la Carte me prodhime te fresketa te detit.
Snack Restaurant – mund te shijoni Snacks, Gozleme dhe Kafe.
Mini Club – ambjent i kendshem per femijet, te cilet mund te shijone Akullore me shije te ndryshme.
Gjithashtu hoteli ka edhe disa bare te tjera: Snack Bar, Piano Bar, Kamin Bar, Asya Bar, Pool Bar, Nashira Bar, Disco Bar.
 
Facilitete:
Outdoor dhe Indoor Swimming Pool, Pishine per femije, Water Slides, Sauna, Banjo Turke – Hamam, Fitness Center, Aerobi dhe Gjimnastike cdo mengjez, Voleyboll ne plazh, Ping-pong, Darts me shigjeta, loje Shahu, Mini club, Programe me Animacione gjate dites dhe Show ne mbremje.
SHERBIMET E HOTELIT
Sherbimet e perfshira
 • Kids Pool
 • Outdoor Pool
 • Lifeguard
 • Market
 • Restaurant
 • Chaise Longue
 • Gymnastic
 • Chess
 • Water Slides
 • Mini Disco
 • Mini Club
 • Jacuzzi
 • Darts
 • Parking
 • Beach Volleyball
 • Aerobic
 • Step
 • Air Condition
 • Table Tennis
 • Animation Team
 • Disco
 • Turkish Bath
 • Fitness Center
 • Sauna
 • Tennis Court
Sherbimet me extra pagese
 • 24H Doctor
 • Internet
 • Mini Bar
 • Telephone
 • Parasailing
 • Banana
 • Room Service
 • Catamaran
 • Shopping Centre
 • Massage Center
 • SPA
 • Canoe
 • Surfing
 • Hair Dressing Saloon
 • Billiard
 • Fax
 • Dry-cleaning
 • Ringo
 • Laundry Service
 • Bowling
 • Photocopy
 • Rent a Car
 • Jet Ski
 • Game Room
Koncepti i Hotelit
ULTRA ALL INCLUSIVE

Vaktet / Restorant Nashira
Mengjes 07:00 – 10:00
Mengjes i vone 10:00 – 11:00
Dreke 12:30 – 14:00
Darke 18:30 – 21:00

Restorantet a’la carte 19:00 – 21:30
Gourmet /me rezervim
Italian /kuzhine italiane, me rezervim

Pijet:
Snack Bar 10:00 – 18:00
Piano Bar 10:00 – 00:00
Kamin Bar 16:00 – 00:00
Asya Bar 01:00 – 07:00 nga ora 00:00 – 01:00 am / 01:00 – 07:00 am jane me pagese
Pool Bar 10:00 – 00:00
Bar Nashira 12:30 – 14:00/18:30 – 21:00
Disco Bar 23:00 – 02:00 nga ora 01:00 am me pagese

Sherbime Snack:
Restorant Nashira 23:00 – 00:30 /Supe e mesnates/
Snack Restaurant 16:30 – 17:30 /Pauze per kafe/

Facilitete dhe aktivitete te tjera:
– Pishine e hapur dhe e mbyllur
– Pishine per femje
– Rreshkitese uji
– Sauna
– Banje turke
– Qender fitnesi
– Aerobi
– Gjimnastike
– Volejboll ne plazh
– Ping pong
– Dart
– Shah
– Fusha tenisi
– Shezllong
– Cader plazhi
– Peshqire plazhi
– Djep per foshnje
– Animacion
– Mini klub per femije