BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Liqeni i Bovilles | Udhetim 1 ditor

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€15
Çmimi
Duke filluar nga€15
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

786


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 ditore
Periudha: 01.03 deri ne 01.09.2018
Tirane
Liqeni i Bovilles
Photos
Udhetim 1 ditor ne Liqenin e Bovilles

Nuk  jane alpet e Zvicres, por Liqeni i Bovilles .

Vetem 40 min larg Tiranes, keni mundesi te eksploroni Bovillen.

Duke kaluar nje dite pushime me shoqerine tuaj me te mira ne natyren qe te fale Liqeni I  Bovilles.

Itinerari i udhetimit:

Nisemi cdo dite te shtune ose te diele nga ish kafe Flora ne 09:00 drejt Liqenit  te Bovilles.

Brenda 40 min do te jemi ne destinacionin tone, ku dhe  mund te shijoni natyren .

Me pas mund  te  pergatitemi per dreken tone barbeque .

Duke bere foto dhe kaluar mire ne shoqerine e njeri-tjetrit.

Pasdite vone kthimi ne Tirane, ku dhe eshte fundi I sherbimit tone.

Cmimi eshte  15 euro  per person
Ne cmim  perfshihet:
  • Transportin vatje –ardhje
  • Dreken ne barbeque
  • Keshillohet veshje sportive