BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Lefakda, Parga, Preveza

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€99
Çmimi
Duke filluar nga€99
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

604


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

2 nete / 3 dite
Periudha: 10.03 deri 1.09.2018
Tirana
Lefkada
Numri maksimal i personave: 30

► Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa të shkurtra rrugës. Vizite e shkurter ne qytetin e Parges dhe Prevezes. Mberrijme ne Lefkada. Kohe e lire per te shfrytezuar pishinen e hotelit ose per plazh dhe darka ne hotel.

► Dita 2: Mëngjesi në hotel. Pas mengjesit nisemi për në fshatin turistik Nidri ku na pret anija për te vizituar bregdetet me famë boterore të Lefkades. Ky udhetim zgjat rreth 8 ore dhe vizitohen:

– Meganisi
– Shpella Papanikoli
– Spartohori
– Scorpions
– Maduri
– Porto Kaciki
– Kefalonia – kohe e lire per dreke (rreth 1.5 ore)

Darka ne hotel. Mbremje e lire ne lokalet prane hotelit.

►Dita 3: Mëngjesi në hotel. Gjatë kthimit nga kufiri i Kakavijës vizitojmë qytetin e Janinës, kalane e qytetit dhe nje kafe buzë liqenit. Mbërritja në Tiranë ne mbremje.

Në cmim përfshihet:
1- Transporti me autobus komod. (Nuk ka zbritje ne cmim per transport individual)
2- Akomodimi në hotel Ionian Star 4* ne qender te qytetit Lefkas, prane lokaleve, restoranteve.
3- Mëngjesi dhe darka
4- Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Në cmim nuk përfshihet
1. Gjithcka që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
2. Shëtitja me anije, opsionale €20
3. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
4. Siguracioni jetës në udhetim (i këshillushëm).