BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Festojme Pashket ne Razem

(0 Vlerëime)
Çmimi
Nga€44
Çmimi
Nga€44
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

122

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

Çaste Qetësie! Momente të Ëmbla mes Alpeve, Aromave dhe Dëshirës për një Jetë të Bukur! Gëzuar Pashkët!

• Kokteili i Mirëseardhjes: 1 Kokteil me Lëngje frutash
• Akomodimi në dhomë 2-she në një Atmosfere të Ngrohtë Feste (Mantele tualeti & Pantofla ne dhomën tuaj)
• Mëngjeset e Festës. Qetësia dhe paqja e Pashkëve
• 30 Mars/06 Prill– 1 Darkë me 3 pjata menu
• 31 Mars/07 Prill – Të Shtunën “Darka e Pashkëve” me një menu me 4 pjata bazuar në mishin e qingjit
• 01 Prill/08 Prill – 1 Darkë me 3 pjata menu
• Çdo natë – Një Zjarr Pranveror me verë të ngrohtë dhe fruta të stinës, në Verandën e Resortit, Hija e Maleve
• Çdo ditë pas mëngjesit: “Shëtitja e Miqësisë”, të gjithë së bashku drejt Shpellës së Pëllumbave. Pashkët i lumturojnë njerëzit! Shijojmë Aromat & Fërgëllimën e Bjeshkëve
• Çdo ditë – Argëtim & Not & Sauna në pishinën e mbyllur “Mrizi i Zanave”
• Çdo ditë – Pasdite çaji për fëmijët dhe ëmbëlsirat e Pashkëve, çokollata t’animuara
• Çdo ditë- Lojra për të Rritur dhe Fëmijë si Brenda ashtu dhe jashtë Resortit/Futboll/Volejboll/Shah/Shenjester/Raketa etj

ÇMIMI I PAKETËS 30 Mars/06 Prill 1 natë-2ditë 44EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR
ÇMIMI I PAKETËS 31 Mars/07 Prill 1natë-2ditë 49EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR
ÇMIMI I PAKETËS 01 Prill/08 Prill 1 natë-2ditë 44EUR/PËR PERSON/GJITHÇKA E PËRFSHIRË SI MËSIPËR

P.s Fëmijët marrin të gjitha shërbimet e paketës, perveç darkave që është me porosi ne restorant sipas deshires së tyre

SHENIM: Transporti eshte individual