BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

CRYSTAL TAT BEACH 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€549
Çmimi
Duke filluar nga€549
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

281


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Belek

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Belekut, afer bregdetit, eshte 45 km larg Antalyas dhe 35 km larg aeroportit.

Akomodimi :

Hoteli ka ne total 420 dhoma komode dhe te kompletuara me ajer te kondicionuar, ballkon ose verande, televizor satelitore, minibar, kasaforte, telefon, internet wireless, tharese flokesh, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem,

Bare dhe restorante :

Hoteli ofron sherbim buffe ne restorantin kryesor dhe sherbim a la carte ne restorantet a la carte me menu Italiane, Meksikane,

Bare : pool bar, lobby bar, Ibiza disko bar,

Facilitete :

Hoteli ofron keto sherbime : spa center, masazhe, dhome me avull, banjo turke, sauna, Jacuzzi, qender fitness, pishine te brendshme, aquapark, miniclub, fushe lojerash per femije (4-12 vjec), junior club ( 13-16 vjec), fushe tennis, sallon bukurie, shopping center, sherbim mjekesor, sherbim lavanderie, internet, makine dhe bicikleta me qera, babysitting, parking, waterball, darts, boccia, miinifootball, basketball, ping-pong, bowling, salle lojerash, bilardo,

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Sauna
 • Snack Bar
 • Turkish Bath
 • Water Slides
 • Football
 • Basketball
 • SPA
 • Billiard
 • Mini Bar
 • Water Sports
 • Beach Volleyball
 • Aerobic
 • Playground
 • Safe box
 • Outdoor Pool
 • Tennis Court
 • Bowling
 • Steam Room
 • Chaise Longue
 • Night Show
 • Bar
 • Fitness Center
 • Parking
 • Security
 • Volleyball
 • Table Tennis
 • Darts
 • Music Live
 • Mini Club
 • Body Treatment
 • Air Condition
 • Internet
 • Aquapark
 • Waterball
 • Animation Team
 • Kids Pool
 • Restaurant
 • Wellnes center
 • Water Sports Motorized
 • Kids Club
 • Private Beach

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Fax
 • Dry-cleaning
 • Laundry Service
 • Telephone
 • Room Service
 • Rent a Car
 • Game Room
 • Hair Dressing Saloon
 • Rent a Bicycle
 • Baby Sitter
 • Massage Center
 • Photocopy
 • Golf Course
 • Golf
  Koncepti i Hotelit:  ULTRA ALL INCLUSIVE

  Ushqime dhe pije :

  07.00 – 10.00 – mengjes – buffe restorant kryesor

  10.00 – 11.00 – mengjes I vone – restorant kryesor

  11.30 – 16.00 – gözleme – gözleme house

  12.00 – 16.30 – snack service – snack restorant

  12.30 – 14.30 – dreke buffe – restorant kryesor

  12.00 – 13.00 – buffe per femije – restorant kryesor

  11.00 – 17.00 – akullore – pasticeri

  10.00 – 18.00 – embelsire dhe caj – pasticeri

  19.00 – 21.30 – darke buffe – restorant kryesor

  18.30 – 19.30 – buffe per femije – restorant kryesor

  19.00 – 21.30 – kuzhine turke – a la carte restorant

  19.00 – 21.30 – kuzhine meksikane – a la carte restorant

  19.00 – 21.30 – kuzhine italiane – a la carte restorant

  19.00 – 21.30 – prodhime deti – a la carte restorant

  23.00 – 00.30 – snack – restorant kryesor

  00.30 – 07.00 – night sandwich sorts – sultan bar

 • Bare :10.00 – 00.00 – lobby lounge bar (pije vendi dhe nderkombetare)10.00 –18.00 – patteserie bar (pije te buta)10.00 – 00.00 – terace bar (pije vendi)10.00 – 00.00 – pool bar (pije vendi)10.00 – 00.00 – golf bar (pije vendi dhe nderkombetare)23.00 – 02.00 – disco bar (pije vendi)

 

 • Aktivitete dhe sherbime :Banjo turke,sauna, dhome me avull, jacuzi, pishine e brendshme, parking, kasaforte,cadra dhe shezllone, internet wireless ne dhome dhe lobby, tenis, volleyball, ping-pong,
  qender fitness, waterball, aquarobic, aerobi, stretching, darts, bocia, mini football, basketball.

 

 • Me pagese :
  Sallon bukurie, qender tregtare, spa center , masazhe, sherbim mjekesor, pastrim kimik dhe lavanderi,
  internet corner, makine qera, babysitting, salle lojerash, bilardo, sporte ujore te motorizuara dhe jo-motorizuara, golf.08.30 – 19.00 dhome me avull
  08.30 – 19.00 banjo turke
  08.30 – 19.00 sauna
  08.30 – 19.00 jacuzzi
  08.30 – 19.00 pishine e brendshme
  08.30 – 19.00 qender fitnes
  08.30 – 19.00 sporte ujore te motorizuara dhe jo-te motorizuara