BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€675
Çmimi
Duke filluar nga€675
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

238


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

7 nete / 8 dite
Periudha: Nga 03.06 deri 10.06.2018
Tirane
Bodurm

UDHETOJME DREJT BODRUMIT

Nisje me date 03 qershor, 7 nete / 8 dite vetem 675 eur per person
CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5* all inclusive

Ne cmim perfshihet:

  • Bileta e avionit me nisje nga Tirana
  • Akomodimi ne hotel me 5*
  • Mengjesi, dreka, darka, pijet alkolike dhe jo alkolik vendase
  • Transferta aeroport-hotel-aeroport