BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Budva-Kotor

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€39
Çmimi
Duke filluar nga€39
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

544


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

1 nate/ 2 dite
Periudha: 28.04 deri 30.10.2018
Tirane
Budva

Takimi dhe nisja në ora 06:00 nga Tirana duke iu drejtuar pikës doganore të Muriqanit. Ndalesa përgjatë rrugës për kafe dhe mëngjes sipas dëshirës dhe pas procedurave doganore, marrim drejtimin për në Ulqinit.

Do vazhdojme rrugen drejt qytetit te Barit, ose si njihet ndryshe qytyeti i Tivarit,vazhdimi drejt Petrovacit duke shijuar rivierën edhe mbërritja në Sveti Stefan.

Ndalesë per foto pranë ishullit Shen Stefan si edhe xhiro me anije e organizuar përgjatë ishullit 45′-60′ duke shijuar mrekullitë që ofron natyra si edhe informacionet historike përsa i përket ishullit nga ekuipazhi qe ju shoqeron.

Me pas do t’i drëjtohëmi Budvës. Kohe e lirë për vizitën e Citadelles dhe Shëtitores së Budvës dhe pas mundësisë për një kafe në lokalet buzë detit si edhe konsumimi i drekës, dhe me pas akomodimi ne hotel, darken do e kosumojme ne hotel, ku do te jete dhe festive.

Mengjesi ne hotel dhe nisemi drejt qyteti te Kotorrit. Ne Kotorr do te vizitojme kalane e vjeter, e cila eshte nje nder me te vecantat ne Europe, nga menyra e ndertimit. Me pas do te vizitojme dhe qytetin e vjeter, ku keni mundesi dhe te blini survenire.  Ku dhe mund te kosumoni kafe.

Me pas do te kthemi per ne Tirane, gjate rruges do te kosumojme dhe dreken.

Mberritja ne Tirane, ku do te jete dhe fundi i sherbmit tone.