BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Arion Resort Hotel, Zakynthos

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€180
Çmimi
Duke filluar nga€180
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

82


Pse të na zgjidhni ne?

  • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
  • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
  • Cmimet me te lira
  • Turet tona jane te konfirmuara
  • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: Nga 03.06.2018 deri 09.06.2018
Tirane
Zakynthos
Zakynthos

Vera kalohet mire ne Arion Resort Hotel
Zakynthos, 180 euro per person
Nisja me 3 Qeshor, 6 nete/7 dite

Ne cmim perfshihet:

  • Akomodimi ne hotel, Arion Resort Hotel me 4*
  • Mengjesi dhe Darka