BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

ALVA DONNA WORLD PALACE 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Nga€675
Çmimi
Nga€675
Rezervo
Dërgo Kërkesë
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
May 25, 2018
* Ju lutemi zgjidhni të gjitha fushat e kërkuara për të vazhduar në hapin tjetër.
* You can select maximum 0 persons per each room.

Vazhdoni të rezervoni

Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

26

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.05.2018
Tirane
Kemer


Vendndodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin e Kemerit, 65 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. Ka plazhin e tij privat prej rere.

Informacion per dhomat:
Hoteli ka ne perberje 814 dhoma, 2219 shtreter dhe 7 ashensore.
Ato jane te pajisura me te gjitha orendite moderne dhe komforte. Ballkon ose Tarace, Ajer te kondicionuar, Tharese flokesh, Kasaforte sigurie dixhitale, Telefon me linje direkte, Telefon ne tualet, Mini bar, Tv me kanale satelitore, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

Restorantet dhe baret:

Restorantet:

Restoranti kryesor: Sherben me menu Bufe e hapur per mengjezin, dreken dhe darken.
Restoranti A la Carte “Blue & Blue”: Restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni produkte te fresketa deti dhe peshk.
Restoranti A la Carte “Lokanta”: Restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni specialitete te kuzhines tradicionale Turke.

Baret:

Pastane Books & Cafe Shop: Ku mund te shijoni Kafe dhe Snacks.
Snack Bar: Ku mund te shijoni produkte nacionale Turke dhe Gozleme.
Disco bar: Me muzike te perzgjedhur dhe Dj rezident.
Gjithashtu hoteli ka edhe disa bare te tjera:

Pool Bar, Lobby Bar, Gameland Bar, Beach Bar, Kaptan Bar, Tropic Bar, Tee House bar.

Facilitete:
Pishine e jashtme, Pishine per femije me Water Slides, Fitness Center, Sauna, Banjo Turke, Darts me shigjeta, Ping-pong, Voleyboll ne plazh, Water Polo, Aerobi dhe Gjimnastike, 11 fusha Tenisi, Sporte ujore me mjete pa motor, shkolle per Diving, Shezllon me dyshek dhe peshqire plazhi, Baby cot, Baby seat ne restorant, Mini club dhe Animacione per femije, Programe dhe Aktivitete gjate dites dhe Show ne mbremje.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Internet Wireless
 • Aerobic
 • Music Live
 • Video
 • Basketball
 • Safe box
 • Jacuzzi
 • Beach Volleyball
 • Night Show
 • Water Ski
 • Playground
 • Indoor Pool
 • Parking
 • Water Polo
 • Boccia
 • Darts
 • Chaise Longue
 • Turkish Night
 • Private Beach
 • Sand Beach
 • Water Slides
 • Disco
 • Restaurant
 • Turkish Bath
 • Apartment
 • Security
 • Snack Bar
 • Fitness Center
 • Mini Bar
 • Kids Pool
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Beach Hotel
 • Pool
 • Sauna
 • Air Condition
 • Animation Team
 • Table Tennis
 • Tennis Court

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Laundry Service
 • Business Center
 • Telephone
 • 24H Doctor
 • Massage Center
 • Fax
 • Photocopy
 • Beauty Center
 • Dry-cleaning
 • Baby Sitter
 • Water Sports
 • Billiard
 • Room Service
 • Koncepti i Hotelit
  ULTRA ALL INCLUSIVE
  Ushqime dhe pije :

  Mengjes bufe e hapur:                            Restoranti kryesor                     07:00 – 10:00

  Mengjes i vone:                                     Restoranti kryesor                     10:00 – 11:00

  Dreke bufe e hapur:                               Restoranti kryesor                     12:30 – 14:30

  Darke bufe e hapur:                               Restoranti kryesor                     19:00 – 21:30

  Vakt i vone i nates:                                Restoranti kryesor                     23:00 – 00:00

  Mengjes i heret:                                     Restoranti kryesor                     00:00 – 07:00

  Snack:                                                  Beach Snack Bar                       12:00 – 16:00

  Gözleme:                                              Tenda e Gözleme                      11:00 – 18:00

  Toasts                                                   Beer Garden Bar                       11:00 – 18:00

  Çaj & embelsira                                     Pastiçeri “Monet”                        17:00 – 18:00

  Akullore                                                Pasticeri “Monet”                       11:00 – 18:00

  Pasticeri “Monet”                                    Lobby Piano Bar                        11:00 – 18:00

  Bare

  Piano Bar                                              Pije alkolike dhe jo-alkolike         10:00 – 24:00

  Pool Bar                                                Pije alkolike dhe jo-alkolike         10:00 – 24:00

  Beach Bar                                             Pije alkolike dhe jo-alkolike         10:00 – 18:00

  Captain’s Bar                                         Pije jo-alkolike dhe birre             10:00 – 18:00

  Beergarden                                           Pije jo-alkolike dhe birre             10:00 – 18:00

  Beach Snack Bar                                   Pije alkolike dhe jo-alkolike         10:00 – 17:00

  Recharge Disco                                     Pije alkolike dhe jo-alkolike         23:30 – 02:00

  Muco Coffee                                          Çaj dhe kafe                              10:00 – 24:00

  Lobby Tea House                                   Pije te ngrohta                           08:00 – 18:00

  Vitamin bar (SPA)                                  Lengje frutash dhe uje                09:00 – 18:00

  Minibar eshte vetem diten e mberritjes (1 L. coke, 1 L. lengje frutash ,1 L. uje, 2 uje mineral, uje do te kete cdo dite qe mbaron)

  Aktivitete dhe sherbime :

  Banjo turke, sauna, qender fitness ( nen 16 vjec nuk lejohen), animacione, fushe tenisi, ping-pong,

  cadra dhe shezllone, basketball, volleyball, mini football, water polo, gjimnastik, step, aerobi, darts,

  boccia, squash, mini club,water slide, pishine te jashtme dhe te brendshme,internet wireless ne lobby,

  Me pagese :

  Sherbim dhome (01;00-07:00), kasaforte ne dhome, internet wireless ne dhome, telefon, fax, fotokopje,

  masazhe, peeling, sherbim mjekesor, infermieri, sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, mesime tenisi, bilardo,

  sporte ujore, babysitting, sallon bukurie, qender tregtare, nargjile, fotograf.