BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€500
Çmimi
Duke filluar nga€500
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

413


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Kemer
Photos

Vendndodhja :

Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet ne vije te pare me detin vetem ne Beldibi – Kemer, 35 km larg nga aeroporti internacional i Antalias dhe 25 km nga qendra e ketij qyteti.
Rreth hotelit :
Hoteli ka gjithsej 513 dhoma, 1235 krevate nga te cilat 427 jane dhoma Standarte. 16 Ddhoma Superiore, 61 Dhoma Familjare, 4 Pasha Suites, 4 Suite, 1 King Suite. Te gjitha dhomat jane te paisura me tapet, ajer te kondicionuar qendror, Tv me satelit, mini bar, kasaforte, telefon me dalje direkte, internet ( me kerkese )Te gjitha dhomat jane me ballkon, 26 prej tyre kane tarace dhe 68 kane pamje nga deti.

Restorante dhe Bare :
Hoteli sherben per 24 ore ushqim dhe pije
Ne restorantin qendror sherbehen,: mengjesi, dreka dhe darka. Femijet kane restorantin e tyre. 3 restorante a la carte jane ne sherbimin tuaj si: turk , meksikan si dhe Italian. Femijet nen 7 vjec nuk lejohen ne restorantet a la carte. Miqte mund te shijojne pijet internacionale te sherbyera ne hollin e hotelit, disko, kafe turke, vital bar, Caretta Bar si dhe Lagoon Bar. Minibaret ne dhoma furnizohen cdo dite.

Aktivitete dhe sherbime :
Hoteli ka 1 pishine te hapur, akuapark, 3 Fusha tenisi, fitness, ping pong, volejboll, basketboll, mini golf, banjo turke, lojrat ne uje si Water ski, Jet Ski, parasailing, banana, ringo etj me pagese
Per femije :
Femijet kane pishinen e tyre se bashku me aqua park, gjithashtu mini club eshte ne sherbim te tyre per femijete moshes 04 – 12 vjec. Femijet 13 – 16 vjec kane junior club me kendin e lojrave.
Sherbime dhe aktivitete me pagese:

SPA qender trajtimi, SPA pool, masazhi, doktor, parukeria, 2-track bowling, bilardo, lojrat kompjuterike, lavanteria, fotografi, banan, xhiro me parachute, ski ne det, mesim per zhytje, telefon, fax, fushat e tenisit me drita ndezur, pijet e importuara.

Sherbimet e Hotelit
Sherbimet e perfshira
 • Aerobic
 • Stretching
 • Table Tennis
 • Surfing
 • Boccia
 • Video
 • Animation Team
 • Chaise Longue
 • Basketball
 • Internet
 • Water Polo
 • Beach Volleyball
 • Canoe
 • Music Live
 • Mini Club
 • Night Show
 • Air Condition
 • Kids Club
 • Exchange
 • Mini Bar
 • Snack Bar
 • Tennis Court
 • Lifeguard
 • Parking
 • Sand Beach
 • Indoor Pool
 • Water Slides
 • Fitness Center
 • Restaurant
 • Sauna
 • Turkish Bath
 • Bar
 • Market
 • Water Sports
 • Darts
 • Outdoor Pool
 • Kids Pool
 • Security
Sherbimet me extra pagese
 • Massage Center
 • Baby-sitting
 • Photocopy
 • Game Room
 • Bowling
 • Dry-cleaning
 • Parasailing
 • Banana
 • Rent a Car
 • Billiard
 • Fax
 • Ringo
 • Table Football
 • Room Service
 • Waterpipe Nargile
 • 24H Doctor
 • Laundry Service
 • Jet Ski
 • Steam Room
 • Water Sports Motorized
 • Beauty Center
 • Doctor
 • Sport Equipment
 • Telephone
 • Shopping Centre
  Koncepti i Hotelit : ULTRA ALL INCLUSIVE

  Ushqime

  Restorantet me bufe te hapur:

  07.00 – 10.00 – mengjes bufe e hapur – Restorant Aspendos
  08.00 – 10.00 – mengjes a la carte – Beach Club (me rezervim)
  10.00 – 11.00 – mengjes i vone kontinental – Restorant Aspendos, ne verande
  11.30 – 16.30 – pasta tradicionale turke – Pool Bar dhe Beach Club
  11.30 – 16.30 – gözleme – Pool Bar dhe Beach Club
  12.00 – 16.30 – snack – Restorant snack
  12.30 – 14.30 – dreke bufe e hapur – Restorant Aspendos
  12.00 – 13.00 – dreke bufe e hapur per femije – Mini club
  17.00 – 23.00 – embelsira – Lounge Bar
  16.00 – 18.00 – akullore – Pool Bar
  17.00 – 18.00 – kohe per çaj dhe embelsira – Lounge Bar
  19.00 – 21.30 – darke bufe e hapur – Restorant Aspendos23.30 – 00.30 – snack – Restorant Aspendos
  01.00 – 07.00 – snack – Lounge Bar

 • //Restorantet A la Carte*: Funksionojne ne darke nga ora 19.00 – 21.30Restorant La Fıesta – Kuzhine meksikane
  Restorant Starfısh – Gatime me prodhime deti
  Restorant Azure – Kuzhine mesdhetare
  Restorant Sampan – Kuzhine e Lindjes se Larget
  Restorant Flora – Barbecue (gatime nderkombetare zgare)
  * ne restorantet a la carte ju mund te shkoni vetem nje here ne nje prej tyre dhe duhet te beni rezervim perpara. Pije
  16.00 – 24.00 – Charshi Bar (pije jo-alkoolike)
  23.00 – 02.00 – Saphire Disco Bar (pije vendi)
  24 ore Lounge Café & Bar (pije nderkombetare)
  10.00 – 18.00 – Port Bar (soft drinks)
  10.00 – 24.00 – Beach Club (pije alkoolike dhe pije jo-alkoolike)
  10.00 – 24.00 – Pool & Snack Bar (pije alkoolike dhe pije jo-alkoolike)
  Mini bar soft drinks (i mbushur çdo dite) Aktivitete
  08.00 – 19.30 – banjo me avull
  08.00 – 19.30 – banjo turke
  08.00 – 19.30 – sauna
  08.00 – 19.30 – qender fitness
  10.00 – 19.00 – sporte ujore jo-te motorizuara (canoe / surfing me certifikate)

  2 fusha tenisi, qender fitness, Dart / Boccia, Beach volleyball,
  Aerobi / Stretching, Waterball / Aquarobic, Basketball, ping-pong,

  Sherbime te tjera
  Parkim, kasaforte, çadra dhe shezllone me dysheke, wireless