BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5*

(0 Vlerëime)
Çmimi
Duke filluar nga€489
Çmimi
Duke filluar nga€489
Emer/Mbiemer*
Adresa e emailit*
Kërkesa juaj & numri i telefonit*
Ruaje ne listen e dëshiruar

Adding item to wishlist requires an account

352


Pse të na zgjidhni ne?

 • Te rezervosh me ne eshte e sigurt
 • Cdo tur i yne eshte i certifikuar
 • Cmimet me te lira
 • Turet tona jane te konfirmuara
 • Larmishermi ofertash

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al

6 nete / 7dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Tirane
Alanya

Vendndodhja

I vendosur ne Konakli, vetem 10 minuta me makine nga Alanya, ky hotel elegant perballe plazhit ka nje pamje te mrekullueshme nga deti Mesdhe. Me nje siperfaqe prej 20000 m2, hoteli mban konferenca dhe bankete duke e bere nje vend ideal per familjet qe mund te shijojne sporte te ujit dhe qendrat spa & wellness. Transporti publik ben te mundur qe te lidhe te ftuarit me Alanyan dhe resortet e tjera perreth zones.

Akomodimi
Hoteli perbehet nga 400 dhoma, shumica e te cilave kane pamje nga deti, duke perfshire 309 dhoma standarte, 84 dhoma familjare, 3 dhoma per persona me aftesi te kufizuara, 2 king suites dhe 2 prince suites. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ballkone te gjera, ajer te kondicionuar, TV satelitor, tharese flokesh. Minibare, telefona dhe ngohesa te ujit me elektricitet.


Restorante dhe bare

Resorti eshte nje vend ku do te ruani kujtime te paharrueshme, do te keni mundesi qe te shijoni kuzhinen tradicionale turke dhe nderkombetare me mundesi per te zgjedhur pije dhe ushqime nga me te ndryshmet. Keto facilitete ofrohen pergjate te gjithe dites ne restorantin kryesor me nje ambjent te brendshem me 450vende dhe me ambjent te jashtem me 800 vende. Po ashtu ndodhet edhe A la turca dhe A la carta Restaurant per 120 vete, China A la carta Restaurant pe 100 vete, Resoranti i plazhit, Caffe De Quattro Confectionery, Beach Bar, Lobby Lounge Bar, a la carte Bar dhe nje Pool bar.


Facilitete

Resorti ka dy salla balloje dhe konference te ndara, qe perfshin nje salle balloje me kapacitet per 140 persona. Po ashtu ndodhen edhe dy salle te tjera per konferenca me dizajn teatri, dhe 2 salla ballosh me kapacitete te ndryshme te personave qe zene. Keto salla kane per qellim qe t’ju asistojne per te organizuar takime ose seminare te ndryshme.

Qendra SPA & Wellness do t’ju ofroje te ftuarve relaks fizik dhe nje pishine te mbyllur, qender fitnesi dhe nje banjo turke, dyqan suveniresh, parukeri, dyqane bizhuterish, studio fotografie dhe butik.
Ne hotel organizohen shfaqje te ndryshme, nete me muzike live per 6 dite te javes, trupa kercimi, beach volley dhe ture minifutbolli.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Outdoor Pool
 • Night Show
 • Sand Beach
 • Video
 • Darts
 • Safe box
 • Disco
 • Restaurant
 • Fitness Center
 • Music Live
 • Kids Club
 • Aerobic
 • Beach Hotel
 • Internet
 • Chaise Longue
 • Air Condition
 • Bar
 • Kids Pool
 • Security
 • Snack Bar
 • Body Treatment

Sherbimet me extra pagese

 • Massage Center
 • Telephone
 • Dry-cleaning
 • Room Service
 • Doctor
 • Beauty Center
 • Photocopy
 • Hair Dressing Saloon
 • Fax
 • Game Room
 • Laundry Service
 • Face Treatment
  Koncepti i Hotelit
  ULTRA ALL INCLUSIVE

  ULTRA ALL INCLUSIVEUshqime dhe pije:
  Mengjes buffe 07:00 – 10:00 Restoranti kryesor
  Mengjes i vone 10:00 – 10:30 Beach Restorant
  Dreke buffe 12:30 – 14:00 Restoranti kryesor
  Snack 11:00-16:00 beach side snack restorant
  Akullore 15:30-16:30 pool bar
  Gozleme 09:00-16:00 beach restorant,
  Darke buffe 19:00 – 21:00 Restoranti kryesor
  Night snack 23:00-06:00 restorant kryesor

  Bare:
  Lobby Lounge bar 10:00-24:00
  Beach bar 10:00-24:00
  Pool bar 10:00-24:00
  A la carte bar 19:00-22:00
  Disco 00:00-03:00

  Aktivitete dhe sherbime te perfshira:
  Internet wifi, qender fitness, ping-pong, dart, basketball, volleyball, aerobi, minisoccer,
  water polo, boccia, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, animacione,
  gym, aerobi, zumba, miniclub, mini disko, music live dhe mbremje show,

  Sherbime me pagese:
  Internet café, telefon, fax, sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, sallon bukurie, sherbim mjekesor,
  babysitting, bilardo, sporte ujore te motorizuara, parasailing, banana, ringo, minigolf, masazhe,