BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Lara

TRENDY LARA 5*

6 nete / 7 dite
TRENDY LARA 5* Vendndodhja: Trendy Lara eshte I lokalizuar ne zonen Lara 15 km nga aeroporti kryesor ne Antalya, 25 […]
Nga€620
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

DELPHIN BE GRAND RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 22.05.2018
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, 11 km larg nga qendra e qytetit dhe 14 km nga Aeroporti […]
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

info@uniontravel.al