BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kemer

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit, dhe gjendet ne vije te pare me detin. Plazhi eshte […]
Duke filluar nga€675
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet