BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Turqia

CRYSTAL AURA BEACH RESORT & SPA 5*

Periudha: 25.05.2018 - 20.09.2018
Vendndodhja : Hoteli ndodhet 54 km larg qenders se Antalya, 44 km larg aeroportit te Antalya, Eshte i vendosur ne […]
Duke filluar nga€500
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja : Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet ne vije te pare me detin vetem ne Beldibi – Kemer, 35 km […]
Duke filluar nga€500
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

ALVA DONNA WORLD PALACE 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin e Kemerit, 65 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. Ka plazhin e tij […]
Duke filluar nga€675
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit, dhe gjendet ne vije te pare me detin. Plazhi eshte […]
Duke filluar nga€675
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

AMARA DOLCE VITA 5*

6 nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja: Amara Dolce Vita ka nje vendndodhje ideale, aty ku malet Taurus bashkohen me Mesdheun, brenda nje parajse te fshehte […]
Duke filluar nga€759
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*

6nete / 7 dite
Periudha: 25.05.2018-20.09.2018
Vendndodhja : Resorti ndodhet prane bregdetit, ka nje siperfaqe prej 152.000 m?. Ka plazhin e tij privat me nje gjatesi […]
Duke filluar nga€690
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2 3 4

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

Canyons of Holtes

Bovilla Lake

Valbona National Park

Climbing Korabi Peak