BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Udhetim me Grupe

Budva-Kotor

1 nate/ 2 dite
Periudha: 28.04 deri 30.10.2018
Takimi dhe nisja në ora 06:00 nga Tirana duke iu drejtuar pikës doganore të Muriqanit. Ndalesa përgjatë rrugës për kafe […]
Duke filluar nga€39
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Liqeni i Bovilles | Udhetim 1 ditor

1 ditore
Periudha: 01.03 deri ne 01.09.2018
Udhetim 1 ditor ne Liqenin e Bovilles Nuk  jane alpet e Zvicres, por Liqeni i Bovilles . Vetem 40 min […]
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Lefakda, Parga, Preveza

2 nete / 3 dite
Periudha: 10.03 deri 1.09.2018
► Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa të shkurtra rrugës. Vizite e shkurter ne qytetin e Parges […]
Duke filluar nga€99
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim ne Beograd

2 nete - 3 dite
Periudha: 01.03 deri 30.09.2018
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe drekë. Mbërritja […]
Duke filluar nga€89
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Liqeni Matka-s

1 nate / 2 dite
Periudha: 01.03. deri 30.10.2018
Dita e Pare: Vizitë e Kanionit Matka dhe lundrim në liqen Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 05:00 drejt […]
Duke filluar nga€55
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Shpella e Pellumbasit

1 ditore
Periudha: 01.03 deri 30.09.2018
Shqiperia eshte nje vend i vogel, por me vlera natyrore te medha dhe mjaft terheqese  jo vetem vendesit por dhe […]
Duke filluar nga€8
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2 3

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

Canyons of Holtes

Bovilla Lake

Valbona National Park

Climbing Korabi Peak