BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Ture brenda vendit

Liqeni i Bovilles | Udhetim 1 ditor

1 ditore
Periudha: 01.03 deri ne 01.09.2018
Udhetim 1 ditor ne Liqenin e Bovilles Nuk  jane alpet e Zvicres, por Liqeni i Bovilles . Vetem 40 min […]
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Shpella e Pellumbasit

1 ditore
Periudha: 01.03 deri 30.09.2018
Shqiperia eshte nje vend i vogel, por me vlera natyrore te medha dhe mjaft terheqese  jo vetem vendesit por dhe […]
Duke filluar nga€8
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Kanioni I Holtes

1 ditore
Periudha: 01.03 deri 30.09.2018
Destinacion I Ri Nje  destinacion I  mrekullushem karstik,qe gjendet vetem  87   km nga Tirana, ka nje vlere natyrore te papershkrushme.  […]
Duke filluar nga€15
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

1 nate / 2 dite
Periudha: 01/03 deri 30.09.2018
Programi: Dita e pare: ✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur […]
Duke filluar nga€69
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

Canyons of Holtes

Bovilla Lake

Valbona National Park

Climbing Korabi Peak