BILETA AVIONI: +355 4 22 28 141    TURIZEM: +355 4 22 33 419

Kërko Ture

CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5*

7 nete / 8 dite
Periudha: Nga 03.06 deri 10.06.2018
UDHETOJME DREJT BODRUMIT Nisje me date 03 qershor, 7 nete / 8 dite vetem […]
Duke filluar nga€675
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Barcelone

7 Nete / 8 Dite
Periudha: Nga 01.06.2018 deri 08.06.2018
Parajsa në tokë “Spanjë” Loret De Mar Në çmim përfshihet: Per vetem 399 euro, […]
Duke filluar nga€399
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Positano

6 nete / dite
Periudha: Nga 01.06 deri 07.06.2018
Parajsa ne toke “Positano” Per vetem 490 euro, per person Nisja 1 Qershor, 6 […]
Duke filluar nga€490
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Pisa

2 nete / 3 dite
Periudha: Nga 04.06.2018 deri 06.06.2018
Pranvera kalohet me bukur ne Pisa Per vetem 255 euro, per person Nisja me […]
Duke filluar nga€255
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Budva-Kotor

1 nate/ 2 dite
Periudha: 28.04 deri 30.10.2018
Takimi dhe nisja në ora 06:00 nga Tirana duke iu drejtuar pikës doganore të […]
Duke filluar nga€39
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet

Hiking

12 nights / 13 days
Periudha: 01.03 untill 30.06.2018
Day 1 Arrival at Tirana International Airport.  Meet and greet by our local English […]
Duke filluar nga€427
(0 Vlerëime)
Shiko Detajet
1 2 3 5

Keni pyetje?

Kontaktoni me operatoret tane per pyetjet qe keni, ose per te marre informacion rreth ofertave tona.

(+355) 67 2082915

turizem@uniontravel.al

Të fundit

CRYSTAL GREEN BAY RESORT&SPA 5*

Barcelone

Positano

Arion Resort Hotel, Zakynthos